Kampanyalı
Kombi ups 1000VA güç kaynağı (Çanta tipi kulplu) Kombi ups 1000VA güç kaynağı (Çanta tipi kulplu)
1,652.00TL 1,475.00TL  
Kombi ups 500va Kombi ups 500va
1,947.00TL 1,003.00TL  
 
Markalar
 
Rapidssl - Güvenli alışveriş
Ödeme Master, Visa
Bonus, Word, Maximum
Garanti E-ticaret
Alışveriş Sepeti
0 ürün var.
 
Diğer kampanyalar
Kombi regülatörü
 

Hakkımızda

 

KeseneGöre.com ileri teknoloji ürünlerini ana faaliyet konusu olarak benimseyen FCM Kesintisiz güç kaynakları firmasına bağlı olarak kurulmuş, müşterilerine daha hızlı ve kolay alışveriş imkanı sağlayan online satış platformunun ilk sürümüdür. Güvenlik önlemleri açısından Garanti Bankası A.Ş alt yapısını kullanan kesenegore.com'da kredi kartı bilgileriniz hiç bir koşulda web sitemiz üzerinde bulundurulmaz. Garanti Bankası A.Ş Güvenlik protokolleri ve Sanal pos sistemi üzerinden %100 güvenli alışveriş yapmanız sağlanır.

Kesintisiz güç kaynağında Lider.
 
FCM Enerji; ileri teknoloji ürünü kesintisiz güç kaynaklarını ana faaliyet konusu olarak benimsemiştir. Siz değerli müşterilemizden gelen talepler doğrultusunda ürün yelpazesine güç elektroniği kapsamına giren statik ve servo regülatörler, invertörler, frekans konvertörleri, redresör ünitelerini dahil ederek müşteri memnuniyeti en üst seviyelere çıkarmayı hedeflemiştir.

Her geçen gün artan iş hacmi, profesyonel müşteri odaklı yönetim biçimi; genç, dinamik, hırslı kadrosu ile FCM Enerji, güç elektroniği sektöründe emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

Günümüz dünyasında hızla ilerleyen teknolojik gelişmeler ve değişimler beraberinde enerji sorunlarınada yol açmaktadır. Elektrikle çalışan cihazların arıza sebeplerinin yaklaşık %85'i, enerji problemlerinden kaynaklanmaktadır. Bu noktada kesintisiz ve temiz enerji ihtiyacı bir lüks olmaktan çıkıp gereklilik arz etmektedir.

FCM Enerji, ülkemizde çok yoğun olarak hissedilen enerji sorunlarını yakın takibe almış piyasa ve ülkemiz şartlarını göz önünde bulundurarak kaliteli ve ekonomik ürünler sunmayı amaç edinmiştir.

Ürünlerimiz ulusal ve uluslararası kalite belgelerine sahip (TSEK, CE, ISO 9001) üretilmekde, Türkiye'de ve dünyada onbinlerce referansa sahip bulunmaktadır.

Cihazlarımız paralelleme özelliği ile 4800 KVA kapasiteye ulaşabilmekde PWM, IGBT teknolojisi ve CPU kontrolü ile gerçek güvenlik sağlamakta, gelişmiş haberleşme seçenkeleri ile sisteminizi bilgisayarınızdan kontrol etmek, bilgi alışverişi yapabilmek mümkün olabilmektedir.

FCM Enerji; Türkiye'nin kesintisiz güç kaynağını sizlerle paylaşmaktan, ülkemiz ekonomisine ve siz değerli müşterileimizin taleplerine katkıda bulunmakdan dolayı gurur duymaktadır.

Hep birlikde daha aydınlık günlere ulaşmak dileğiyle.